Logo Domki Kaja Sarbinowo
Sarbinowo 76-034 | Rumiankowa 14C| Tel. 534 339 556

Regulamin Domki Letniskowe "Kaja"


Aby zapewnić sobie, a także innym osobom przebywających na teranie ośrodka, bezpieczny i spokojny pobyt niezbędne jest przestrzeganie regulaminu. Wpłata zadatku przez Wynajmującego oznacza, że akceptuje on poniższy regulamin.

 1. Podstawowym warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% całkowitej ceny pobytu w terminie 3 dni od momentu rezerwacji. Pozostała część należności za pobyt wraz z opłatą klimatyczną (3,20 zł./os./doba, w tym także dzieci) i kaucją (200 zł. na pokrycie ewentualnych zniszczeń) pobieramy w dniu przyjazdu przed zakwaterowaniem.

 2. Doba hotelowa w domkach rozpoczyna się o godzinie 15:00 dnia pierwszego, a kończy o godzinie 10:00 ostatniego dnia pobytu. Czas pobytu jest określany z wynajmującym podczas rezerwacji i za ten czas dokonywana jest płatność w całości (oprócz zadatku) po przybyciu. Za skrócenie czasu pobytu zwrot płatności nie przysługuje.

 3. W ośrodku obowiązuje cisza nocna od godziny 23.00 do godziny 7.00 dnia następnego. W przypadku, gdy Wynajmujący w sposób znaczący narusza spokój i dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia wynajmującemu pobytu w domku i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

 4. Podczas pobytu wynajmujących nie obejmuje ubezpieczenie. Za doznane urazy, szkody na zdrowiu, zniszczenie majątku i za kradzieże w czasie całego pobytu Właściciel nie ponosi odpowiedzialności.
  Na rodzicach lub opiekunach spoczywa obowiązek bezwzględnej opieki nad dziećmi oraz dbanie o ich bezpieczeństwo i odpowiedzialność za nie na terenie całego obiektu, w tym placu zabaw. W związku z tym dzieci moga korzystać z placu zabaw tylko i wyłącznie pod opieką dorosłych.

 5. Osoba rezerwująca ponosi pełną odpowiedzialność za przebywające z nią osoby. Goście ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów, wyposażenia oraz urządzeń technicznych domku powstałe z ich winy.

 6. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu i e-papierosów, smażenia ryb oraz używania grzejników elektrycznych.

 7. Ze względu na drewnianą konstrukcję domków należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Grilla nie używać na tarasie ani na balkonie tylko na kostce brukowej.

 8. Na posesji udostępniony jest parking dla samochodów. Parking jest niestrzeżony. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za utratę i uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostającego.

 9. Za zgubiony klucz pobierana jest opłata w wysokości 20 zł.

 10. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za ewentualny brak wody, spowodowany brakiem dostawy prądu lub awarią wod.-kan. oraz brak dostępu prądu spowodowany awarią sieci energetycznej.

 11. W domkach obowiązuje segregacja śmieci (śmieci wrzucamy do odpowienich, opisanych pojemników).

 12. Dokonując rezerwacji Wynajmujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji rezerwacji zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.